Ballistol Universal VarioFlex Sprey Yağ 350 ml

Ürün No 117309
Ürün Kodu 21727
Ballistol Universal VarioFlex Sprey Yağ 350 ml

Ballistol
Bakım Yağları ve Temizleyicileri

Ballistol Universal VarioFlex Sprey Yağ 350 ml

İster zanaat, ister ev veya hobi için, ister evde, ister işte veya hareket halindeyken, bakım, koruma, temizlik veya yağlama için - Ballistol Universal Oil 1.000 kasa ve daha fazlası için doğru yağdır. Pas önleyici, yağlama yağı, bakım ve temizlik maddesi olarak kullanılır ve 115 yılı aşkın süredir birçok mükemmel özellik ile parlamaktadır.
Ürünleri sürekli geliştirme ve iyileştirme sürecinde, kelimenin tam anlamıyla "köşeyi dönünce" düşündük. Yenilikçi VarioFlex, tek tek bükülebilen ve her gizli köşeye ulaşılabilen esnek bir püskürtme hortumuna sahiptir.

VARİOFLEX PÜSKÜRTME KAFASI SİZE BİRÇOK AVANTAJ SUNAR

Değişken

Yüzey jetinden (püskürtme) noktasal jete (akış) geçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kısa kol kanat için kılcal aşağıya hareketinin ve homojen bir püskürtme deseni evrensel yağ yüzeyleri kapalı. Sprey kafası, bireysel alayları ayarlamak için aynı hızla bir nokta jetine çevrilebilir.

Esnek

Kılcal boru, hafıza etkisine sahip kılcal bir boru haline geldi. Sadece hortumu bükersiniz ve uzak köşelere ve çatlaklara ulaşabilirsiniz.

Ekonomik

Geniş tetik alanı, eldivenlerle bile dozlamayı kolaylaştırır. Kesinlikle, gerektiği kadar ve hala kanıtlanmış Ballistol etkisi. Little bize çok yardımcı oluyor.

Her zaman orada

Ve son olarak, müşterilerin bize kılcal boruyu kaybettiklerini söylediklerini de duyduk ... (çok yaratıcı bir tükenmez kalem dolumu bile dönüştürdü (ustalık için "başparmak yukarı")). VarioFlex'imiz ile her zaman erkeğiniz (veya kadın) hakkında her şeye sahip olursunuz. 1.000 kasa için bir sprey ... 

BALLİSTOL EVRENSEL YAĞI:

son derece sürünen, 
aktif kayar, 
yeniden düzelmez, 
tamamen biyolojik olarak parçalanabilir, 
Gıda güvenliği, 
cilt dostu
tamamen zararsız,
Çevresel ses,
dezenfekte edici bir etkiye sahiptir.

Ballistol Universal Oil 1904 yılında geliştirildi ve o zamandan beri aynı tarife göre Almanya'da üretildi. Ballistol Universal Oil'in içerdiği tüm aktif bileşenler özellikle saftır, biyolojik kökenlidir ve tamamen parçalanabilir. Ballistol Universal Yağı için kullanılan baz yağ tıbbi saflıktadır, klorlu hidrokarbonlar içermez ve hayvansal kaynaklı herhangi bir madde içermez.

Ayrıca Ballistol Universal Oil, Gıda, Tüketim Malları ve Yem Yasası (LFGB) ve Yönetmelik (EC) 1935/2004'ün 30., 31. Bölümleri anlamında silikon, PTFE, asit ve reçine içermez ve zararsızdır. Ballistol Universal Oil bu nedenle yiyecek ve içecek endüstrisinde kullanılan ve ürünle temasın olabileceği makinelerin ve cihazların bakımı ve bakımı için uygundur.

Ballistol Universal Oil, uygun olmayan yağlardan elde edilen reçine gibi pası ve kalıntıları temizler, korur, korur, korur ve çözer ve ahşap, deri, paslanmaz çelik, demir, demir içermeyen metaller ve yağa dayanıklı kauçuk üzerinde kullanılabilir. Evrensel bir yağ olarak, inanılmaz derecede çok yönlü bir şekilde kullanılabilir - profesyonel ve hobi atölyelerinde, endüstri ve ticaret, araba ve motosikletler, ev ve bahçe, balıkçılık, spor, deri ve silah bakımı için.

Ballistol Universal Oil için binlerce pratik kullanım vardır ve yenileri her zaman keşfedilmektedir. Orijinal Ballistol evrensel yağının avantajlarından siz de yararlanabilirsiniz.