HAKKIMIZDA

Şirketimiz 1985 yılında Konya'nın Beyşehir ilçesinde kurulmuştur.

Bu yıllarda dönemin önemli markalarından Üzümlü kooperatif'in Türkiye dağıtımını üslenmiştir. Sürekli büyümeyi ve gelişmeyi kendisine ilke edinen şirketimiz, ulusal çapta dağıtım vizyonu ile 1991 yılında Özler Avcılık ve Doğa Sporları  ünvanıyla merkezini İzmir'e taşıyarak ürün portföyünü genişletirken 1992 yılında Üzümlü Kooperatifin satıcılığını bırakarak Vursan Av Tüfekleri'nin Türkiye dağıtımını yapmaya başlamıştır.

Pazarlama ve dağıtım sektöründen edindiği deneyimi gıda sektörüne taşıyan bir girişimle 1998 yılında yine İzmir'de Özler Alışveriş Merkezi ünvanıyla bölgede gıda sektörün önemli oyuncularından biri haline geldi. Şirketimiz şu an itibari ile Retay Silah Sanayi, Kral Silah Sanayi, Safran Silah Sanayi, Ersüs Silah Sanayi ve Haniç Silah Sanayi firmalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Ayrıca Türkiye'de kalitesini ispatlamış ürünlerin dağıtımını yapan şirketimiz bu ilkelere bağlı kalarak Junxing, Topoint, KWC Airgun, Ballistol, G96, SRC Airsoft, Cometa  gibi markaların ithalatını ve Türkiye pazarında dağıtımını yapmaktadır. Şirketimiz yüksek kaliteli av tüfeklerinin yanında avcılık ve doğa sporu ekipmanlarını yaygın bayii ağı ve sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle siz değerli kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.